آموزش طرز تهیه شیرینی ساده بدون تخم مرغ

آموزش طرز تهیه شیرینی ساده بدون تخم مرغ


امروز نیز در یکی دیگر از پست های سایت جنگلبان، با یک آموزش آشپزی خوشمزه و آسان دیگر در خدمت شما هستیم و در این قسمت، قصد داریم آموزش درست کردن شیرینی ساده بدون تخم مرغ را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. یادگیری این شیرینی خانگی بسیار ساده بوده و در عرض چند دقیقه می توانید آن را یاد بگیرید و با پختن آن، یک تجربه لذت بخش در کنار خانواده تان تجربه کنید. این شیرینی ساده نیز از شیرینی های محبوب کشور ترکیه می باشد که از جایگاه خاصی برخوردار است که امید است مورد توجه شما قرار گیرد.

آموزش طرز تهیه شیرینی ساده بدون تخم مرغ

مواد مورد نیاز جهت شیرینی ساده:

کره ۱۲۵ گرم

پودر قند ۱ استکان

آرد ۲٫۵ استکان

 

آموزش پخت:

برای درست کردن شیرینی ساده در یک کاسه کره نرم شده به مقدار صدو بیست و پنج گرم روی آن یک استکان پودر قند می ریزیم با همزن دستی هم زده تا در غلظت خامه باشد اکنون دو و نیم استکان آرد را کم کم ریخته خوب ورز داده تا به دست نچسبد.

اکنون از خمیر این شیرینی به اندازه گردو برداشته در دست گرد کرده و شکل بیضی میدهیم در سینی فرکاغذ روغنی انداخته شده می چینیم روی شیرینی ها را با چنگال شکل میدهیم.اکنون این شیرینی ساده و آسان را در فر ۱۷۰ درجه از قبل گرم شده به مدت پانزده تا بیست دقیقه قرار میدهیم.

وقتی شیرینی های ما پخت از فر خارج کرده و میگذاریم سرد شود سپس روی آن پودر قند می ریزیم.امیدوارم ازاین شیرینی خشک و ساده هم خوشتان آماده باشد این شیرینی را درست کرده و هنر خود را به نمایش بگذارید

در آینده نزدیک انواع مختلف شیرینی های خشک را آموزش خواهیم داد که همگی آنها جدید و مدرن هستند کافیست به سایت ما سربزنید و جدیدترین منوها را دریافت کنید.

 

منبع: هلودکتر

دیدگاهتان را بنویسید