آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟,ارگاسم زودرس,ارگاسم زودرس چیست؟ , ارگاسم زودرس در زنان ,آموزش جنسی , آموزش های بعد از ازدواج

آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟


آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟

در اصلا ارگاسم زودرس در مردان باعث می شود که مرد قبل از اینکه به همسر خود نزدیکی کند انزال می شود و به اوج لذت جنسی خود می رسد برای همین نمی تواند یک رابطه جنسی خوبی داشته باشید اما آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟ ما امروز می خواهیم امروز در این مقاله درباره این جمله بحث کنیم و شما را بیشتر با ارگاسم زودرس آشنا کنیم و جواب پاسخ سوال آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟ را خواهیم داد پس اگر شما هم می خواهید در مورد این آموزش های جنسی اطلاعاتی بدست آورید در ادامه با ما همراه باشید.

آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟,ارگاسم زودرس,ارگاسم زودرس چیست؟ , ارگاسم زودرس در زنان ,آموزش جنسی , آموزش های بعد از ازدواج

آیا ارگاسم زودرس در زنان نیز رخ می دهد؟

آیا چنین چیزی به عنوان یک ارگاسم زودرس زن (یا به لحاظ علمی، “ارگاسم زودرس زن”) وجود دارد؟  محققان با این واقعیت که در مورد زنانی که یک ارگاسم زودرس را تجربه می کنند  کم نوشته شده است یا به ندرت ذکر شده است، روبرو شدند . با این حال، در مطالعه سال ۲۰۰۵ دانشگاه شیکاگو نزدیک به ۱۰ درصد از زنان احساس کردند  که به سرعت به اوج لذت جنسی رسیده اند (مثلا قبل از اینکه قصد داشته اند) .

پاسخ پژوهش ها

نمونه پژوهش شامل ۵۱۰ زن پرتغالی بین سن ۱۸ تا ۴۵ سال با سطح متوسط ​​و بالا بود . افراد پرسشنامه سفارشی طراحی شده برای این مطالعه ، با تمرکز بر سؤالات ارگاسم زودرس، احساس عدم کنترل با ارگاسم، مشکلات ارتباطی و ناراحتی در ارتباط با ارگاسم را تکمیل کردند.  ۶۰ درصد از نمونه ها در زمان مطالعه مجرد بودند، در حالی که ۴۰ درصد ازدواج کرده بودند.

تقریبا ۱۷ درصد از نمونه ها اظهار داشتند که ارگاسم زودرس اغلب یا همیشه اتفاق می افتد و تقریبا ۱۴ درصد از احساس عدم کنترل بر زمان ارگاسم خود شکایت دارند . با این حال، یک اقلیت قابل توجه – ۴۱ درصدی – گفتند که ارگاسم زودرس تنها گاهی اوقات یا به ندرت رخ می دهد، و ۴۴ درصد احساس عدم کنترل بر زمان ارگاسم خود را نداشتند.

با توجه به معیارهای محقق، تنها ۳٫۳ درصد از افراد با معیارهای کامل پیشنهاد شده برای ارگاسم زودرس زن برخورد کردند . اما ۴۱ درصد زنان یک بار در ارگاسم زودرس یا اپیزودیک زودرس را هر چند وقت یکبار دارند  و ۱۴ درصد زنان بین این دو گروه قرار دارند. ارگاسم زودرس زنان فقط یک نظریه نیست.  این نگرانی است که اکثریت زنان را در یک نقطه از زندگیشان تحت تأثیر قرار می دهد، اگرچه فقط درصد کمی از زنان آن را در حالت افراطی و ناسازگارانه تجربه می کنند

. برای اکثر زنان، این یک مشکل جدی نیست: به عبارت دیگر، برای اکثر زنان، این چیزی نیست که خیلی ناراحت کننده باشد، بر خلاف مردان (جایی که می تواند به مسائل مربوط به عملکرد آینده یا اضطراب مربوط به عمل جنسیشان  منجر شود) . اما برای یک بخش کوچکی از زنان، این مسئله بیش از آشفتگی است – همانقدر جدی است که در مردان وجود دارد. تا به امروز، درمان شناخته شده ای برای ارگاسم زودرس زنان وجود ندارد.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

دیدگاهتان را بنویسید