بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها,میل جنسی,افزایش میل جنسی,بهترین روش افزایش میل جنسی,آموزش های جنسی,نکاتی درباره میل جنسی

بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها


بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها

همانطور که می دانید میل جنسی در روابط زناشویی بسیار مهم می باشد چون افراد بدون داشتن میل جنسی کافی دچار برخی مشکلات می شوند و نمی توانند از روابط خود لذت کافی را ببرند برای همین از داشتن روابط جنسی می پرهیزند. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها را آموزش دهیم تا با استفاده از این روش به هیچ دارویه دیگری نیازی نداشته باشید و خیلی ساده میل جنسی خود را افزایش داده و لذت ببرید. پس اگر شما هم می خواهید از بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها,میل جنسی,افزایش میل جنسی,بهترین روش افزایش میل جنسی,آموزش های جنسی,نکاتی درباره میل جنسی

بهترین روش افزایش میل جنسی با مصرف برخی غذاها

استرس اغلب با کاهش میل به رابطه جنسی ارتباط دارد و ویتامین C به عنوان آنتی اکسیدان استرس زا عمل می کند. در یک تحقیق، محققان آلمانی، ۱۲۰ نفر را که به دلیل فشار ناشی از حل مسائل سخت ریاضی دچار افسردگی عمومی بودند، مورد بررسی قرار دادند. نیمی از افراد مورد مطالعه ۱۰۰۰ میلی گرم ویتامین C دریافت کردند.

نشانه هایی از استرس به عنوان سطوح بالای کورتیزول، هورمون استرس و فشار خون بالا در کسانی که مکمل های ویتامینی دریافت نمی کردند، به طور قابل توجهی بیشتر بود. کسانی که ویتامین C مصرف کرده اند گزارش دادند، از زمان مصرف کمتر احساس تنش می کنند.

مرکبات نیز با سلامت اسپرم مرتبطند – میوه هایی که دارای ویتامین C بالا هستند، در ساخت اسپرم به درستی عمل می کنند و آنها را در برابر انباشته شدن کنترل می کنند.

در نهایت، برای افرادی که قصد بارداری دارند، پرتقال میتواند سطح باروری را بهبود بخشد. مطالعه ای که بین سالهای ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ در دانشگاه پزشکی  Sapporo و بیمارستان  Sapporo Toho  در ژاپن انجام شد، نشان داد که مکمل های ویتامین C در زنانی که قبلا برای باردار شدن دچار مشکل بودند باعث افزایش ۵۳ درصدی سطح هورمون های مربوط به باروری شده است.

تخم مرغ پر از پروتئین است که نیاز بدن شما را به پروتئین تامین می کند.  آنها همچنین یک منبع عالی از اسیدهای آمینه هستند که با انواع بیماری های قلبی و همچنین اختلالات نعوظ مبارزه می کنند. گفته می شود بادام به عنوان یک محرک جنسی و کمک به باروری عمل می کند، بنابراین اگر شما در حال تلاش برای بچه دار شدن هستید، شروع به خوردن بادام کنید.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

 

دیدگاهتان را بنویسید