حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟,عوارض حذف موهای زائد با لیزر,فواید حذف موهای زائد با لیزر,حذف موهای زائد,بهترین روش حذف موهای زائد

حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟


حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟

امروزه برای حذف موهای زائد روش های مختلفی به عرصه آمده است و هر کدام مصرف کنندگان به خصوصی را دارند. ما امروز می خواهیم در مورد حذف موهای زائد با استفاده از لیزر را بحث کنیم و به شما خواهیم گفت حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟ و شما را بیشتر با این روش آشنا خواهیم کرد. پس اگر ما هم می خواهید بدانید حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟

بر خلاف سایر روشهای دیگر حذف مو، حذف لیزر دقیق می تواند مناطق خاصی از بدن را بدون آسیب رساندن به پوست در مناطق اطراف هدف قرار دهد.  تخمین زده می شود که نزدیک به ۹۰ درصد از مردم موی دائمی را پس از حدود ۳ تا ۵ جلسه با تکنسین لیزر مو از دست خواهند داد . با این حال، بسیاری از مردم که نامزد خوبی برای لیزر نیستند وجود دارد .

برای کسانی که موهای بسیار رنگی، قرمز یا خاکستری داشته باشد ممکن است نتایج خوبی نداشته باشد . به همین دلیل است که بسیار مهم است که به یک کلینیک لیزر بروید که معتبر است و سابقه خوبی دارد. کلینیک های حرفه ای به شما می گویند اگر شما برای لیزر مناسب نباشید و مجبور نیستید پول خود را هدر دهید.

حذف موهای زائد با لیزر چه عوارضی دارد؟

در اکثر مردم بیش از چند روز ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته است بسیار شبیه آفتاب سوختگی است.  به ندرت، بعضی از افراد مبتلا به بیماری های قلبی و عروقی مبتلا می شوند و بسیاری از این افراد رنگ تیره تر دارند . در موارد بسیار نادر، در بعضی از مردم می تواند زخم های دائمی و تغییر رنگ پوست را در نتیجه درمان لیزر ایجاد شود.

هنگامی که سی تی اسکن یا اشعه ایکس دریافت می کنید، شما در معرض اشعه یونیزاسیون با فرکانس بالا هستید و این بدترین نوع تابش است که می توانید دریافت کنید زیرا ممکن است به سلول های شما آسیب برساند.  با این حال، طبق FDA، لیزرهایی که برای حذف موها مورد استفاده قرار می گیرند، از اشعه غیر یونیزه کننده استفاده می کنند، بنابراین هیچ ریسک طولانی مدت نباید وجود داشته باشد. در حال حاضر شواهدی وجود ندارد که نور لیزر باعث مشکلات طولانی مدت شود . صرفنظر از این، احتمالا خیلی خوب است که قرار گرفتن در معرض این لیزرها را تا آنجا که ممکن است فقط به مناطقی از بدنتان که واقعا نیاز هست محدود کنید.

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

دیدگاهتان را بنویسید