چگونه دهان و دندان خود را همیشه پاکیزه نگهداریم؟,بهترین روش تمیز کردن دندان , دندان,روش سفید کردن دندان ها , دانستنی هایی درباره دندان , روش تمیز کردن دندان

چگونه دهان و دندان خود را همیشه پاکیزه نگهداریم؟


چگونه دهان و دندان خود را همیشه پاکیزه نگهداریم؟

همانطور که می دانید دندان و دهان یکی از قسمت های مهم بدن می باشد زیرا می تواند بسیاری از بیماری ها از این راه وارد بدن شود. ما امروز می خواهیم به شما بگوییم چگونه دهان و دندان خود را همیشه پاکیزه نگهداریم؟ شما می توانید با استفاده از این آموزش همیشه دهانی تمیز و بدون بوی بد و دندان های سفید داشته باشید. پس اگر شما هم می خواهید بدانید چگونه دهان و دندان خود را همیشه پاکیزه نگهداریم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه دهان و دندان خود را همیشه پاکیزه نگهداریم؟,بهترین روش تمیز کردن دندان , دندان,روش سفید کردن دندان ها , دانستنی هایی درباره دندان , روش تمیز کردن دندان

خمیر دندان

به استثنای دندانپزشک شما  که توصیه می شود در غیر این صورت، استفاده از خمیر دندان حاوی فلوراید مهم است که کمک می کند تا مینای دندان خارجی دندان هایمان را تقویت کنیم . با این حال، اگر شما به فلوراید آلرژی دارید یا یک بیماری دیگر دارید، ممکن است بخواهید خمیر دندان مختلف را انتخاب کنید .

اما مطمئن باشید قبل از این تغییر، با دندان پزشک صحبت کنید . هنگام خرید خمیردندان برای کودک خود، یک فوروئید حاوی فلوراید را نگاه کنید و طعم دلخواه خود را داشته باشید.  هنگامیکه تصمیم می گیرید که کدام خمیر دندان را برای خودتان یا یکی دیگر از بزرگسالان بخرید، به مزایای نگاه کنید . به عنوان مثال، اگر شما به دنبال دندان سفید کردن خمیر دندان سفید می تواند یک گزینه عالی، و یا شما دارای دندان حساسیت و سپس خمیر دندان فرموله شده برای دندان های حساس ایده خوبی است.

دستگاه های پمپاژ آب

دستگاه های پمپاژ آب می توانند غذا را بین دندان ها بریزند . اکثر کودکان احتمالا نیازی به استفاده از آنها ندارند.  با این حال، کودکان یا نوجوانانی که با سیم یا سایر وسایل ارتودنسی هستند ممکن است این وسایل را برای حذف بقایای مواد غذایی و پلاک از دندان ها و خطوط دندان استفاده کنند. این دستگاه ها کاهش خونریزی، گینووییت (التهاب لثه ها) و انباشت پلاک را نشان داده اند.

دهانشویه و شستشو دهنده فلوراید

شستشوی دهان و شستشو دهنده فلوراید دو محصول متفاوت است . دهانشویه های ضد باکتری در کنترل پلاک نسبت به شستشوی فلوراید موثرتر است و همچنین نفس را تازه تر می کند . شستشوی فلوراید با استفاده از فلوراید، دندان ها را تقویت می کند تا از پوسیدگی و حفره های دندان جلوگیری شود . آنها همچنین نفس را تازه می کنند، بسیاری از دهانشویه ها حاوی الکل هستند و برای کودکان زیر ۶ سال مناسب نیستند، بنابراین همیشه قبل از دادن به کودک، برچسب را بخوانید.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

دیدگاهتان را بنویسید