شیرینی آردی و آموزش کامل طرز تهیه پخت آن


شیرینی آردی و آموزش کامل طرز تهیه پخت آن

مسلما همه تا حالا شیر ینی آردی خورده اید و ممکن است گاه پیش آمده باشد که بخواهید خودتان درست کنید آن را اما با روش های پخت آن آشنا نباشید یا برایتان مبهم باشد.اکنون میخواهیم روشی کامل و جامع را برای پخت شیر ینی آردی بررسی کنیم.روش تهیه شیر ینی آردی را با زیان ساده توضیح میدهیم این شیر ینی آردی از غذاهای بسیار محبوب و پرطرفدار است.این هم نوع دیگری از شیر ینی است که خیلی خوشمزه است اکنون برویم برای یاد گرفتن شیر ینی آردی.از این مقدار سی عدد شیر ینی آردی خواهیم داشت.

شیرینی آردی و آموزش کامل طرز تهیه پخت آن

مواد لازم برای تهیه شیرینی آردی :

برای درست کردن شیرینی آردی به مواد زیر نیاز داریم :

کره نرم شده ۲۰۰ گرم

روغن مایع ۱ استکان

پودر قند ۱ استکان

نشاسته ۳ قاشق غذا خوری

آرد ۳٫۵ لیوان آرد

مواد لازم برای روی شیرینی آردی :

پودر قند به میزان دلخواه

طرز تهیه شیرینی آردی :

برای تهیه آن ابتدا در یک کاسه دویست گرم کره نرم شده  روی آن یک استکان پودر قند ریخته و با همزن دستی هم میزنیم اکنون به این مخلوط یک استکان روغن مایع و سه قاشق غذا خوری نشاسته ریخته و دوباره مخلوط میکنیم.در آخر سه و نیم لیوان آرد را کم کم ریخته  خوب هم زده تا به دست نچسبد  و خوب ورز میدهیم.از این خمیر به اندازه گردو برداشته  و روی سینی فر کاغذ روغنی انداخته شده میچینیم در فر ۱۸۰ درجه از قبل گرم شده بمدت بیست تا بیست و پنج دقیقه قرار میدهیم تا شیرینی ها بپزد.

اکنون آن را را از فر خارج کرده و میگذاریم سرد شود سپس روی آن هارا پودر قند می پاشیم به همین راحتی یک شیرینی آردی درست کردیم.

کسانیکه عاشق شیرینی های خانگی هستند این را را هم امتحان کنند. یک شیرینی عالی و بسیار خوشمزه ای است.شیرینی های ترکیه ای تنوع زیادی دارند و معروفیت جهانی پیدا کرده است.شیرینی آردی یکی از خوردنی های خوشمزه است. که توصیه میکنم حتما امتحان کنید ارزشش را دارد بعد از درست کردن نتیجه کار را با دیگران به اشتراک بگذارید.

منبع: هلو دکتر

دیدگاهتان را بنویسید