شیرینی موز و طرز تهیه بسیار آسان و متفاوت آن!


شیرینی موز و طرز تهیه بسیار آسان و متفاوت آن!

شیرینی موز از آن دسته از خوراکی هایی است که میتواند برای انواع زائقه ها مناسب باشد . و همچنین درست کردن آن بسیار آسان است.دلیل این آسانی این است که شیرینی موز را با پودینگ موز درست میکنیم.این شیرینی طعم متفاوتی دارد  و با چای و یا قهوه  بسیار خوشمزه می شود اکنون یاد می دهیم که چگونه شیرینی موز درست کنید  و مواد بکار رفته در آن چه چیز است  این مقدار شیرینی موز برای هشت تا ده نفر است و کل زمان صرف شده بیست و پنج دقیقه است که پنچ دقیقه زمان آماده سازی آن و بیست دقیقه زمان پخت این شیرینی است

شیرینی موز و طرز تهیه بسیار آسان و متفاوت آن!

شیرینی موز شیرینی بسیار خوشمزه و پرطرفداری است که برای عصرانه در کنار خانواده بسیار عالیست. این شیرینی سریع و راحت آماده می شود و پودینگ موز یکی از ماده اولیه و مهم این شیرینی است  و مهمتر از آن این پودینگ باعث خوشمزه شدن شیرینی هم می شود اگر شما هم طرفدار این نوع شیرینی ها هستید با ما همراه شوید.

مواد لازم برای تهیه شیرینی موزی

برای درست کردن شیرینی موز به این مواد نیاز داریم:

پودینگ موز ۱پاکت

روغن مایع ۱ لیوان

آرد به میزان تققریبا ۲٫۵ لیوان

مواد لازم برای تهیه روی شیرینی موز :

شکلات ذوب شده به طریق بن ماری , پودر قند , گردو یا قندق ( اختیاری )

طرز تهیه شیرینی موز :

برای درست کردن این شیرینی  یک پاکت پودینگ موز و یک لیوان روغن مایع ریخته  و آرد ریخته هم زده و ورز میدهیم  زیاد ورز نمیدهیم چون خمیر باز می شود اگر خمیر خیلی نرم یاشد کمی  آرد اضافه کنیداکنون در سینی فر می چینیم  در فر ۱۸۰ درجه از قبل گرم شده قرار میدهیم  وقتی خوب پخت از فر خارج میکنیم.

وقتی شیرینی ها سرد شد  رویش پودر قند می پاشیم شکلات ذوب شده ریخته و اطرافش هم پودر فندق می ریزیم  من در اینجا فقط از پودر قند استفاده کردیم البته ذائقه ای است هر طور که دوست داشتید بریزید.

این مقدار شیرینی برای هشت تا ده نفر است و کل زمان صرف شده برای درست کردن این شیرینی بیست و پنج دقیقه است که پنج دقیقه زمان آماده سازی آنن و بیست دقیقه زمان پخت این شیرینی است.

منبع : هلو دکتر

دیدگاهتان را بنویسید