عصب کشی دندان چه معایبی می تواند داشته باشد؟,عصب کشی دندان,کاربرد های عصب کشی دندان,تاثیرات منفی عصب کشی دندان,نکاتی درباره عصب کشی دندان

عصب کشی دندان چه معایبی می تواند داشته باشد؟


عصب کشی دندان چه معایبی می تواند داشته باشد؟

عصب کشی دندان یکی از بهترین روش ها برای درمان دندان های خراب می باشد که باعث می شود از کشیدن دندان های خراب جلوگیری شود . عصب کشی ندادن بیشتر زمان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که دندان بیش از اندازه پوسیده شده است و یا می خواهند برای ادامه درمان برخی از مشکلات فرد احساس درد نداشته باشد. این روش هم مانند دیگر روش ها می تواند معایبی داشته باشد. ما امروز می خواهیم در این مقاله به شما بگوییم عصب کشی دندان چه معایبی می تواند داشته باشد؟ و شما را بیشتر با این روش آشنا کنیم. پس اگر شما هم می خواهید بدانید عصب کشی دندان چه معایبی می تواند داشته باشد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

عصب کشی دندان چه معایبی می تواند داشته باشد؟,عصب کشی دندان,کاربرد های عصب کشی دندان,تاثیرات منفی عصب کشی دندان,نکاتی درباره عصب کشی دندان

احساس درد شدید درد

از آنجایی که یک عصب کشی دندان شامل تمیز کردن و تعمیر ریشه دندان است، احتمال دارد که در روزهای بعد از عمل درد ایجاد شود. این ممکن است از یک درد خسته کننده تا یک درد شدید متفاوت باشد، اما نباید خیلی زیاد باشد که موجب اذیت بیش از حد شما می شود. با این حال، اگر برخی از باکتری ها پس از تمیز کردن ریشه باقی بمانند، می توانند رشد کنند و به درد منجر شوند. اگر احساس در منطقه بهتر شود و دوباره شروع به درد کند، بلافاصله با دندانپزشک تماس بگيريد.

وجود برخی مواد دیگر

در بعضی موارد، شما ممکن است بیش از یک ریشه داشته باشید که مشکلاتی را ایجاد می کند.  اگر یکی از ریشه ها از دست رفته باشد، باکتری ها می توانند باقی بمانند، که می تواند نیاز به یک عصب کشی مجدد داشته باشد. جراحی دوم در همان منطقه کمی پیچیده تر است، زیرا دندانپزشک شما باید هرگونه مواد پر شده، تاج و یا ایمپلنت را که در ریشه دندان قرار داده شده است، حذف کند.

ترک خوردگی

ترک خوردگی ناشی از ریشه دندان شما یکی از عوارض عصب کشی ریشه است که می تواند منجر به رشد باکتری ها و مدت درمان بیشتر شود. اگر دندانپزشک شما یک ترک کوچک در ریشه دندان شما را متوجه نشود، آن منطقه را در معرض مجدد رشد باکتری ها قرار می دهد.

 

 

منبع:دکترسلام/هلودکتر

دیدگاهتان را بنویسید