معرفی روش هایی برای کاهش میل جنسی

معرفی روش هایی برای کاهش میل جنسی


میل جنسی مانند چیزهای دیگری که در انسان وجود دارد فقط در حالت تعادل مفید است و وقتی از این حالت تعادل خارج شود، مشکلاتی را برای فرد بوجود می آورد. مثلا خشم، خود برخی اوقات رابطه مستقیمی با میل جنسی دارد. یکی از راه هایی که می توان میل جنسی را کاهش داد، استفاده از رژیم غذایی مناسب است که در این امر به فرد کمک خواهد کرد که ما نیز امروز در مجله پزشکی نازدونه مقاله ای برای شما آماده کرده ایم که در این مقاله روش هایی برای کم کردن این میل به شما معرفی خواهیم کرد که امید است مورد توجه شما قرار گیرد.

معرفی روش هایی برای کاهش میل جنسی

قدم اول

رژیم غذایی خود را با سویا تکمیل کنید. اثبات شده است که سویا باعث کاهش سطح تستوسترون می شود که به نوبه خود باعث کاهش میل جنسی می شود.

قدم دوم

یک رژیم غذایی کم چرب را مصرف کنید. افزایش مصرف چربی با افزایش سطح تستوسترون همراه است، اما کاهش چربی ها – به ویژه چربی های اشباع شده – باعث کاهش میل جنسی شما خواهد شد.

قدم سوم

از مصرف پروتئین های حیوانی دوری کنید، پروتئین ها و هورمون های موجود در گوشت مانند گوشت گاو، مرغ و بوقلمون می توانند به ایجاد سطح بالای تستوسترون کمک کنند. گیاه خواران تمایل دارند سطوح پایین تر تستوسترون را نسبت به همه گونه ها داشته باشند و به همین علت میل جنسی را پایین می آورند.

قدم چهارم

ورزش های فیزیکی اغلب با کاهش کورتیزول همراه هستند که باعث کاهش سطح تستوسترون می شود. دونده های ماراتن اغلب سطح پایین تر از حد متوسط ​​تستوسترون را دارند.

قدم پنجم

با پزشک خود مشورت کنید و از او درباره داروهایی که ممکن است میل جنسی شما را کاهش دهد بپرسید.گزینه های شما بسته به سابقه پزشکی شما متفاوت خواهد بود، اما قرص های متعددی وجود دارند که می توانند تجویز شوند تا به شما در مقابله با یک میل جنسی بیش از حد کمک کنند.

توصیه ها

سیگار کشیدن و استرس زیاد باعث کاهش میل جنسی شما می شود، اما این راه حل برای حل مشکلات جنسی شما توصیه نمی شود زیرا آنها مشکلات مرتبط با خود را ارائه می دهند.

 

منبع: هلودکتر

دیدگاهتان را بنویسید