جاستین بیبر از کشور خود (آمریکا)اخراج شد ! + عکس


جاستین بیبر از کشور خود (آمریکا)اخراج شد ! + عکس

 

خبر ها حاکی از آن است که جاستین بیبر خواننده معروف از کشور خود اخراج شد این مسئله یعنی اخراج شدن جاستین بیبر از کشور خودش جنجال زیادی از خودش بر جای گذاشت .عکس جاستین بیبر را در زیر می بینید.

justin-bieber-from-his-country-america-was-fired-photo-doctor3.ir (1) 

جاستین بیبر” “Justin Drew Bieber” متولد مارس سال ۱۹۹۴ خواننده نوجوان کانادایی است که در سال ۲۰۰۸ به خاطر پست ویدئوهایی در یوتیوب به شهرت جهانی رسید.در حال حاضر به خاطر آثار سوئی که این فرد بر روی جوانان امریکایی داشته است، شهروندان امریکایی برای صیانت از فرهنگ خود و همچنین خطراتی که این فرد برای جامعه آنان داشته است بالغ بر ۲۳۰ هزار امضا داشته اند تا موجبات اخراج و لغو کارت سبز این خواننده صهیونیستی را فراهم آورند.

justin-bieber-from-his-country-america-was-fired-photo-doctor3.ir (2)

 بله درست خواندید مردم امریکا خواستار اخراج جاستین بیبر از کشورشان شدند. آنها به دلیل آثار بدی که رفتارهای غیراخلاقی این خواننده جوان برروی جوانان و نوجوانان امریکایی دارد از کاخ سفید درخواست کردند که اجازه فعالیت جاستین را از وی گرفته و او را به کشورش یعنی کانادا برگرداند.طبق اعلام سخنگوی کاخ سفید تا کنون بیش از ۲۳۰هزار امضا برای اخراج او جمع آوری شده است و این درحالیست که برای اخراج یک نفر از امریکا ۱۰۰هزار امضا کافیست!!

به نظر میرسد ثروت و شهرت بیش از حد جاستین بیبر باعث به دردسر افتادن او شده و به زودی باید امریکا را ترک کند!!

دیدگاهتان را بنویسید